Adıyaman Gölbaşında evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak ve her türlü taşımacılık ihtiyaçlarına profesyonel anlamda cevap vermek için faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, alanında uzman çalışanları ve marangozu ile sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz farklı sebeplerden ötürü evini toplayamayacak ev hanımları için VIP taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yer yer bazı müşteriler evinde yer alan eşyaların A'dan Z'ye paketleme ve ambalajlama işlemlerini nakliye şirketinden talep etmektedir. Bizler, Serin nakliyat olarak bu tür müşterilere profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktayız.

Evini taşıtacak olan müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Ekspertiz hizmeti taşınma günü meydana gelebilecek her türlü problemin önüne geçmek için gereklidir. Eksperimiz, evinize gelerek kamyonun yanaşma mesafesini kontrol eder, taşımacılığın ne şekilde yapılacağını kesinleştirir ve ona göre fiyat teklifini sunar ki taşımacılığın yapılacağı gün kimse sorunlarla karşılaşmasın.

Şirketimiz, farklı bütüklüklere sahip evler ve farklı ebatlara sahip eşyalar için geniş bir araç filosuna sahiptir. Araç filomuzda eşyalarınızın taşımacılığı için yeterli büyüklüğü sahip bir kamyonumuz mutlaka vardır ve hizmetinizdedir.