Serin evden eve nakliyat, ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve taşımacılık hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Bizler, müşterilerimize evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ev taşımacılığı müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık öncesi müşterilerimizin isteklerini dile getirmesini talep ederek bu istekleri harfiyen yerine getirecek şekilde fiyat teklifimizi sunar, teklifimizin kabul görmesi durumunda sözleşmemizi hazırlarız.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşterimizin istekleri doğrultusunda talep edilirse evde yer alan eşyaların tamamı tarafımızdan paketlenebilmektedir. Çalışan veya evde bebeği bulunan ev hanımlarının en çok tercih ettiği bu yöntem ile evde yer alan mutfak eşyaları ve dolaplar içerisinde yer alan eşyaların kolileme işlemleri ile ev tekstillerinin hurçlama ve paketleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Nakliyat için seferber olan her ekibimizde tam donanımlı bir marangozumuz yer almakta olup bu marangozumuz evde yer alan eşyaların demontaj ve montajını gerçekleştirmektedir. Marangozumuz, taşımacılık öncesi mobilyaların demontajını itinalı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra taşınacağınız yeni evde tekrar montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm taşımacılık işlemlerimiz alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri Avrupa standartlarında olup kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Çalışanlarımızın tamamı şirketimiz SSK’lı çalışanı olup iş güvenliği konusunda eğitimlidir.