Nakliyeciliğe 1992 yılında 2 adet kamyon ile başlayıp geçen zaman zarfında hizmet kalitesini artırarak evden eve taşımacılık sektöründe uzmanlaşan Serin nakliyat koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

2000 li yıllarda tayin ve atamaların çoğalması ile birlikte ev taşımacılığı ayrı bir sektör olarak karşımıza çıkmıştır. Bizler, evini taşıtmak durumunda olan kişilere profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti sağlamak için Avrupa ve Amerika’da evden eve taşımacılığın ne şekilde gerçekleştirildiğini inceleyerek onları kendimize örnek alıp daha iyisini nasıl yapabileceğimizi düşünerek evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaştık.

Her işletmede olduğu gibi bizim işletmemizin de kar amacı gütmekte lakin para kazanma hırsı hiçbir zaman hizmet kalitesinin önüne geçmeyi başaramamıştır.

Tüm nakliyat ihtiyacı duan şahıs, kurum ve kuruluşlara koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi sunarak çalışmayı kendisine misyon edinen Serin evden eve nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ve sahibi olduğu geniş araç filosu ile tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmetini her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.